Wyglądaj pięknie dzięki Lily

Ludzie

Z Lily zapoznała Smoka wspólna koleżanka zwana Wiewiórką. Obie dziewczyny są mieszkającymi w Polsce Chinkami. Obie miłe, życzliwe, fajne.

 
Lily opowiedziała Smokowi swoją historię: wychowała się w chińskiej prowincji Henan. Od dziecka lubiła dbać o urodę, dlatego także swoje zawodowe życie postanowiła związać z poprawą wyglądu swoich klientek. Została fryzjerką i makijażystką, sprzedawała też kosmetyki, świetnie się więc orientuje, co komu doradzić tak, by klientka była zadowolona.
 
Lily zajmuje się też makijażem permanentnym i doradztwem w kwestii doboru najbardziej korzystnego dla danej klientki makijażu i fryzury.
Prywatnie Lily jest domatorką, lubi gotować, słuchać piosenek Deng Lijun i pić herbatę – najchętniej jaśminową, wulong lub czarną.
Lily przygotuje Cię na ważne spotkanie tak, że na pewno będziesz pięknie wyglądać. Przekonał się o tym Smok, a efekty widzicie na zdjęciach.
 
Chcesz i Ty się przekonać, że warto? Jeśli tak, musisz tylko co najmniej dwa dni przed wizytą zapisać się na nią sms-em wysłanym na numer Lily – 732-973-051, a w dniu wizyty udać się do Lily na warszawski Służewiec na ul.Cybernetyki 7 D.
 
Ile to kosztuje? Makijaż dzienny wykonany przez Lily kosztować Cię będzie 70 zł, wieczorowy – 100 zł, a upięcie włosów od 50 do 100 zł (na początku zdecydujecie, czy ma to być kok, loki czy inny rodzaj fryzury).
 
Jeśli zdecydujesz się i na makeup i na fryzurę za jednym razem – dostaniesz dodatkowo dziesięcioprocentową zniżkę od całej sumy usługi.
Wszystkiego najpiękniejszego, Dziewczyny!

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wywiad Smoka z Białym Małym Tajfunem

Jak to się stało że znalazłaś się w Chinach - Do Chin przyjechałam po raz pierwszy dwanaście lat temu, na...

Zamknij