Kurs chińskiej kaligrafii w Warszawie

Wydarzenia

Zapisy pod naszym dyżurnym telefonem: 601 560 053 oraz kontakt@psychotronicy.org

Sposób i strategia myślenia każdej cywilizacji odzwierciedlają się w piśmie, które szczególnie w jej początkach miało charakter sakralny i stawało się sztuką – kaligrafią. Kaligrafia to również forma doskonałej medytacji, uczenia się/przypominania sobie uważności, doświadczenie rytmu, proporcji, harmonii, dobrej zabawy i sposób wspólnego spędzania czasu.

kurs kaligrafii Warszawa kurs chińskiego Warszawa

Chińska kaligrafia to na prawdę świetna metoda by pobudzić nasze synapsy mózgowe do działania, poznać sposób pisania, a zatem i myślenia/kojarzenia ludzi posługujących się tego rodzaju pismem.

Oczywiście co znaczy dany malowany znak i jak go się wymawia jest istotne, a może będzie nawet przydatne 🙂 Dlatego organizujemy kursy/warsztaty, których uczestnicy nauczą się:

  • pisania pędzlem i tuszem chińskich znaków
  • potocznego języka mandaryńskiego
  • spędzą czas w miłym, otwartym na życie towarzystwie
  • poznają naszą przeuroczą Panią sinolog i art-terapeutkę Agnieszkę Putkiewicz

Życzymy wszystkim uczestnikom SUKCESU

Ul. Ratuszowa to praskie centrum Warszawy. Ratuszowa 11 to ok. 300 metrów od stacji metra „Dworzec Wileński”, a po godz. 17:30 i w dni wolne od pracy bezproblemowo dostępne są miejsca parkingowe.

 

Comments are closed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wojna handlowa USA vs Chiny

Ciekawy wykład dotyczący chińskiej gospodarki, jej rozwoju i ekspansji na świat... Często zapominamy o kolonialiźmie państ europejskich, co pokazane jest...

Zamknij